RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Studijas RTU īpašajās budžeta vietās sāks desmit jaunie sportisti

19. jūnijs, 2019
.
.
.
Foto - pixabay.com

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) šogad konkursa kārtībā ir izraudzīti 10 sporta talanti, kuri 2019./2020. akadēmiskajā gadā sāks studijas RTU studiju programmās par augstskolas līdzekļiem. Šie visi sportisti ir uzrādījuši augstus sasniegumus gan sportā, gan guvuši labas sekmes mācībās. 

RTU rudenī studijas sāks volejbolistes Anna Krasavina un Veronika Saļceviča, skeletoniste Dārta Estere Zunte, kalnu slēpotāja Liene Bondare, vieglatlēts Marks Aleksandrs Harčenko, orientierists Rihards Krūmiņš, frīstailists un ekstrēmais skrituļotājs Toms Ričards Baltmuguris un šahiste Elizabete Limanovska, savukārt skeletonists Ivo Šteinbergs un paralimpiskā kērlingiste un paukotāja Poļina Rožkova jau ir ieguvuši bakalaura grādu RTU un jaunajā akadēmiskajā gadā turpinās studijas RTU maģistrantūrā. 

Jaunie sportisti studēs RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē. 

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem piešķir jau vairākus gadus, tā atbalstot jaunos sporta talantus, kuri pēc individuāla plāna var gan studēt, gan vienlaicīgi nodarboties ar sportu, sasniedzot augstus rezultātus. 

Savukārt pārējiem reflektantiem, kuri šogad vēlas uzsākt studijas augstskolā, reģistrācija studijām portālā Latvija.lv sākas 25. jūnijā, savukārt uzņemšanas punktos iestāšanās dokumenti jāuzrāda no 2. līdz 9. jūlijam. RTU pieteikšanās bakalaura un maģistra līmeņa studijām notiks RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

Informācija par uzņemšanu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. jūnijs, 2019 plkst. 17:30

Līdzīgi raksti

Jaunumi