RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Studijas RTU īpašajās budžeta vietās sāks 14 sportisti

15. jūlijs, 2020
.
.
.
Foto - Pixabay

Konkursa kārtībā ir izraudzīti 14 talantīgi sportisti, kuri rudenī sāks studijas RTU studiju programmās par augstskolas līdzekļiem.

Viņu vidū ir Latvijas Olimpiskās vienības šķēpmetējs Patriks Gailums, kurš šogad ieguva bakalaura grādu inženierzinātnēs un turpinās studijas neklātienē maģistrantūrā, apgūstot līderību un vadību.

RTU studējošo pulkam piepulcēsies vēl trīs Latvijas Olimpiskās vienības sportisti – volejbolisti Patriks Pinka un Roberts Kļaviņš un skeletoniste Dārta Estere Zunte.

Stipendijas ieguvuši arī basketbolisti Pauls Brukmanis, Jānis Kāposts, Juris Joņins, volejbolisti Mareks Maksimovs, Enija Baumgarte, Kristiāna Paula Kukša, florbolists Rendijs Gulbis, badmintonists Kristaps Vārna, autosportists Valters Aigars Zviedris un kamaniņu sportiste Anda Upīte. Jaunie sportisti studēs DITF, EVIF, IEVF, MLĶF un MTAF piedāvātajās studiju programmās.

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem piešķir jau vairākus gadus, tā atbalstot jaunos sporta talantus, kuri pēc individuāla plāna var gan studēt, gan vienlaikus nodarboties ar sportu, sasniedzot augstus rezultātus. Šogad savus pieteikumus konkursā bija iesnieguši 24 pretendenti.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. jūlijs, 2020 plkst. 17:18

Līdzīgi raksti

Jaunumi