RTU Sporta centrs

Studentu sporta spēļu semestra ietvaros aicina piedalīties pludmales volejbola turnīrā

24. augusts
Foto - Pixabay

Ikviens Rīgas Tehniskās universitātes studējošais līdz 25.augustam tiek aicināts reģistrēties pludmales volejbola turnīram, kas tiek organizēts «Studentu sporta spēļu semestris 2020» ietvaros. Turnīrs norisināsies 27.augustā, «Beach Arena» āra pludmales volejbola laukumos Ķeizarmežā, Mežaparkā, Roberta Feldmaņa ielā 10.

Piedalīties var jebkurš students un 2020.gada absolvents ar dažāda līmeņa volejbola prasmēm. Komandā var būt gan studenti no vienas augstskolas, gan arī iespējams piedalīties pārī ar citu augstskolu / koledžu pārstāvi.

Pludmales volejbola turnīra nolikums.

Pieteikšanās notiek elektroniski līdz 25.augustam, rakstot uz e-pastu  un norādot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, pārstāvēto augstskolu, studentu apliecības numuru, studiju kursu un kontaktinformāciju (telefona numuru). 2020.gada absolventiem uz reģistrāciju jābūt līdzi diploma kopijai.

Raksta autors

24. augusts plkst. 13:16