RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Starptautiskā Augstskolu sporta federācija (FISU) studentiem piedāvā stipendijas iespējas Korejā

22. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Starptautiskā Augstskolu sporta federācija (FISU) studentiem piedāvā stipendijas iespējas Seulas Nacionālajā Universitātē, Korejā no 2018. — 2020.gadam.

FISU kopumā izvirzīs 8 kandidātus, kuri iegūs stipendiju šajā programmā. Programma ir paredzēta studentiem, kuriem ir augstākā izglītība, līdera īpašības un ambīcijas attīstīt savas profesionālās zināšanas un veidot izcilu karjeru sporta pārvaldē.

Lai pieteiktos stipendijai, studentiem jāsazinās ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS) līdz šī gada 8.martam, rakstot uz e-pastu

Plašāka informācija pieejama «Dream Together Master (DTM)» programmas mājaslapā.