RTU Sporta centrs

Sportiskajā izaicinājumā jauni līderi

21. maijs, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centra izveidotajā studentu un darbinieku Endomondo izaicinājumā turpinās sīva cīņa. Nedēļas rezultāti fiksēti 18. maijā plkst. 12.00.

Trešajā nedēļā darbinieku vidū līderpozīcijas saglabājusi Indra Muižniece no EVIF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta. Viņa jau ir noskrējusi 234 km. Velo izaicinājumā nepārspēts ir Artūrs Plūdons no MLĶF Silikātu materiālu institūta (703,5 km). Bet iešanas izaicinājumā šonedēļ ir jauna līdere – Līva Jodzēviča no Iepirkumu nodaļas. Līva kopš izaicinājuma sākuma nostaigājusi 461 km.

Studentu skriešanas sacensībās arvien nepārspēts ir Aleksis Vīns ar 260,1 noskrietiem kilometriem. Soļošanas izaicinājumā patlaban pirmo vietu ar 427,8 km ieņem Elīza Marija Gailīte, bet velo sacīkstēs pārliecinoša līdere ir Asnate Egle (586,7 km).

RTU Sporta centrs sazināsies ar visiem uzvarētājiem, lai vienotos par pārsteiguma balvu saņemšanu.

Atgādinām, ka vēl tikai līdz 26. maijam (plkst. 23:59) ikviens kolēģis un RTU studējošais var izmēģināt spēkus trīs dažādos izaicinājumos, fiksējot ikdienā noietos, noskrietos un, ar velo, nobrauktos kilometrus. Pēc izaicinājuma noslēguma tiks apkopoti, paziņoti un apbalvoti visu izaicinājumu 1.-3.vietu ieguvēji.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. maijs, 2020 plkst. 8:44