RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Seši «RTU Robežsardzes/Jūrmalas» volejbolisti iekļauti Latvijas valstsvienības kandidātu sarakstā

26. marts, 2021
.
.
.
Foto - Renārs Koris

Sešus volejbola komandas «RTU Robežsardze/Jūrmala» spēlētājus Latvijas valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls ir iekļāvis valsts izlases paplašinātajā kandidātu sarakstā. Šogad plānotas gan Eiropas Zelta līgas sacensības, gan arī Eiropas meistarsacīkšu finālturnīrs. Pirmie treniņi sportistiem sāksies jau pēc nepilna mēneša, savukārt pirmās spēles – maija beigās.

Sarakstā ir iekļauti Patriks Pinka (2. temps), Renārs Pauls Jansons (1. temps), Jēkabs Dzenis (1. temps), Edgars Šimanskis (1. temps), Ingars Ivanovs (libero) un Roberts Kļaviņš (libero), ziņo volejbols.lv.

«Kandidātu sarakstā ir spēlētāji, ar kuriem rēķināmies kā šā brīža rezultāta kaldinātājiem, ir tie, kas jau var palīdzēt izlasei, un ir jaunie, ar kuriem rēķināmies nākotnē. Dalība paplašinātajā sarakstā ir zīme, ka viņus ievēro un var izsaukt uz izlasi, kā arī spēlētāju apliecinājums, ka viņi ir gatavi doties uz izlasi, ja būs izsaukums,» saka Avo Kēls.

Latvijas vīriešu izlases kandidātu paplašinātajā sarakstā kopumā iekļauti 27 volejbolisti. Saraksts tapis, spēlētājus vērojot gan klātienē, gan arī konsultējoties ar viņu klubu treneriem.

Treneris sola, ka Zelta līgas sacensībām varētu gatavoties 16 vai 17 spēlētāji, kuru vārdi būs zināmi aptuveni līdz 10. aprīlim. Savukārt no jūnija beigām, kad sāksies gatavošanās Eiropas čempionāta finālturnīram, A. Kēls grib redzēt visus sportistus koncentrējamies izlasei.

Eiropas Zelta līgas grupu turnīra sacensības vīriešiem, aizvadot divus apļus, kā patlaban paredzēts, divos sabraukumos, notiks no 28. maija līdz 6. jūnijam, bet finālčetrinieka cīņas Beļģijas pilsētā Kortrijkā ieplānotas 19. un 20. jūnijā.

Savukārt Eiropas čempionāta finālturnīrs ar 24 komandu līdzdalību plānots no 1. līdz 18. septembrim četrās valstīs – Igaunijā, Somijā, Čehijā un Polijā.

Nemainīgs, salīdzinot ar pagājušo gadu, palicis izlases treneru un personāla korpuss, A. Kēlam treneru amatos asistējot Guntim Ataram un Borisam Kolčinam, kā arī fiziskās sagatavotības trenerim Tarmo Tītsam.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

26. marts, 2021 plkst. 11:35

Līdzīgi raksti

Jaunumi