RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Sākusies balsošana par Latvijas gada volejbolistiem

1. decembris, 2022
.
.
.
Foto - Latvijas Volejbola federācija

No 1. līdz 11.decembrim tiek aicināts divās kategorijās nobalsot par 2022. gada Latvijas Gada volejbolistiem «RTU Robežsardze/Jūrmala» komandā.

Piecas kategorijas, kurās labākie tiks noteikti ar balsojuma palīdzību, ir gada volejboliste, gada volejbolists, gada volejbola komanda, gada pludmales volejbola komanda un gada uzlecošā zvaigzne.

Lai katru dienu nobalsotu par savu favorītu konkrētā nominācijā jādodas uz Latvijas Volejbola federācijas (LVF) tīmekļa vietni.

No «RTU Robežsardze/Jūrmala» komandas Gada uzlecošās zvaigznes titulam nominēts Kaspars Kronbergs, kurš debitēja Latvijas vīriešu volejbola izlasē, libero pozīcijā.

Gada volejbola komandas nominācijai izvirzīta arī visa komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala», kura izcīnījusi Optibet Superkausu 2022 un bijuši Credi24 Latvijas vicečempioni 2021./2022. gada sezonā.

Gada titula ieguvēji visās minētajās nominācijās tiks noteikti ņemot vērā atbalstītāju balsojumu (40%), sporta žurnālistu viedokli (30%) un LVF Valdes viedokli (30%).

Tradicionāli balvas tiek pasniegtas Cewood Latvijas Kausa 2022 ietvaros, kas šogad norisināsies 17. decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā, Rīgā.

Gada treneri pludmales un klasiskajā volejbolā, kā arī gada tiesnesi gan pludmales, gan klasiskajā volejbolā noteiks LVF komisijas.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

1. decembris, 2022 plkst. 10:40

Līdzīgi raksti

Jaunumi