RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Sākot no 21. oktobra, RTU sporta process tiek organizēts attālināti

21. oktobris
.
.
Foto - Shutterstock

Pamatojoties uz valdībā pieņemtajiem lēmumiem un Ministru kabineta apstiprinātajiem papildu ierobežojumiem rīkojumā Nr. 720 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu», RTU Sporta centrs nosaka, ka no 21. oktobra līdz 15. novembrim tiek atceltas visas klātienes sporta nodarbības iekštelpās, un RTU trenažieru zāle tiek slēgta apmeklētājiem. Atsevišķas sporta nodarbības un komandu treniņi tiks organizēti attālināti.

Nodarbību grafikā patlaban nav pieejamas nodarbības, kuras nevar organizēt attālināti. Lūgums sekot līdzi informācijai nodarbību grafikā, kur pie neatceltajām nodarbībām ir pievienoti sīkāki apraksti, kā konkrētā nodarbība tiks organizēta.

Noteiktajā periodā nebūs pieejami arī Ķīpsalas peldbaseina pakalpojumi.

Savukārt visi iegādātie RTU trenažieru zāles abonementi tiks pagarināti par neizmantoto dienu/reižu skaitu.

Sporta centra administrācija nākamās nedēļas sākumā papildus izsūtīs arī detalizētāku informāciju visiem studentiem, kuri 2021./2022. studiju gadā rudens semestrī ir izvēlējušies brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», un sniegs atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar priekšmetu nokārtošanu un ieskaišu saņemšanu, kā arī piedāvās iekšējus risinājumus (sporta veidu maiņu) tajos sporta veidos, kuri uz laiku nebūs pieejami sporta sistēmas grafikā.

Informācija RTU studējošajiem par C daļas kursu «Sports».

Turpiniet sekot līdzi aktuālajai informācijai un visām izmaiņām Sporta centra mājaslapā, kā arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram kontā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

21. oktobris plkst. 8:30

Līdzīgi raksti

Jaunumi