RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Šā gada komandu čempionātā šahā RTU komanda ierindojas otrajā vietā

17. decembris, 2018
Foto - Ivans Koļesņikovs

Izcīnot otro vietu Latvijas 2018. gada komandu čempionātā šahā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda pēc gada pārtraukuma atgriežas Latvijas komandu čempionāta godalgotajās vietās.

Latvijas 2018. gada komandu čempionāts šahā šogad norisinājās no jūnija līdz decembrim, tā laikā 12 komandas izspēlēja katra ar katru. RTU čempionātā pārstāvēja divas komandas – galvenā komanda, kas nesa Rīgas Tehniskās universitātes vārdu, un RTU studentu un absolventu komanda «RTU/Juniors».

RTU komanda uzvarēja pirmos deviņus mačus, kļūstot par turnīra līderi. Tomēr priekšpēdējā kārtā tika piedzīvots zaudējums pēdējās desmitgades sīvākajiem konkurentiem –«Termo Eko»/Rīgas Šaha federācijai. Rezultātā ar deviņām uzvarām, vienu zaudējumu un vienu neizšķirtu RTU ieguva otro vietu. Tā ir atgriešanās Latvijas komandu čempionāta godalgotajās vietās pēc gada pārtraukuma.

«RTU/Juniors» čempionātā izcīnīja 9. vietu.

Ar pilnu turnīra tabulu iespējams iepazīties šeit.

Ar RTU komandas sastāvu un rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Art «RTU/Juniors» komandas sastāvu un rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Foto pieejams šeit.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments