RTU Sporta centrs

RTU volejbolisti — spēcīgākie Latvijas Universiādē

16. maijs, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda plūkusi uzvaras laurus Latvijas 28.Universiādes sacensības volejbolā vīriešiem.

RTU komandu trenera Raimonda Vildes vadībā pārstāvēja Askolds Roberts Jāvalds (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF) 3. kurss), Gunārs Landsmanis (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF) 2. kurss), Jānis Muižnieks (BIF 3. kurss), Māris Lancmanis (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) 2. kurss), Aleksandrs Avdejevs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 3. kurss), Vladimirs Visockis (DITF 2. kurss), Antons Nazarovs (BIF 3. kurss), Edgars Glāznieks (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 2. kurss), Deivids Agriņš (DITF 2. kurss), Valērijs Tolkačovs (BIF 1. kurss), Pēteris Lanka (DITF 3. kurss), Kristaps Šepte (BIF 1. kurss).

RTU sieviešu volejbola komanda ierindojās 7. vietā.

Sacensības notika 12.-13. maijā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta bāzēs.

Turnīra rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments