.
.
.
Foto - Kristīne Plūme un Alise Dreimane

Nacionālajā volejbola līgā 1 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda izcīnīja sudrabu, piekāpjoties Vecumnieku volejbola komandai, kas triumfēja un ieguva zeltu, savukārt bronza tika Aizputes volejbolistiem.

RTU volejbolisti izšķirošajā mačā par zelta medaļām Vecumniekos tikās ar mājiniekiem. Uzvarējuši pirmos divus setus, Vecumnieki zaudēja pirmo setu savā laukumā šā gada izslēgšanas spēlēs – 20:25. Nākamais sets gan kļuva par pēdējo NVL1 šajā sezonā. Mājinieki panāca 14:6 pēc Reiņa Zelča bloka, bet tūlīt, lielā mērā pateicoties RTU volejbolista Oļega Holodņuka servēm, RTU komanda pietuvojās līdz 13:14.

Līdz seta beigām ritēja spraiga cīņa, Vecumniekiem esot vadībā ar 24:23. Taču RTU volejbolists rīdzinieks Pēteris Lanka ieservēja tīklā, «uzdāvinot» pretiniekiem čempiona titulu. Spēles galarezultāts –  3:1 (22, 22, -20, 23) par labu Vecumniekiem.

Par labāko spēlētāju no RTU komandas finālspēlēs tika atzīts Jānis Muižnieks. Viņa kontā – 18 punkti, savukārt Oļegam Holodņukam – 13.