RTU volejbolisti Latvijas XXXIII Universiādē izcīna godalgotas vietas

17. maijs, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda var lepoties ar 1. vietu Latvijas XXXIII Universiādē, savukārt RTU sieviešu komanda sacensībās izcīnījusi 3. vietu. Sacensības norisinājās no 13. - 14. maijam Jelgavā.

Vīriešu volejbola komanda pusfinālā ar 2:0 pārspēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu. Finālā mūsu volejbolisti mērojās spēkiem ar Daugavpils Universitātes komandu un svinēja vēl vienu pārliecinošu uzvaru 2:0.

Zaudējumu spēlē pret Rīgas Stradiņa universitātes komandu pusfinālā piedzīvoja RTU sieviešu volejbola komanda. Taču fināla spēlē mūsu sportistēm uzsmaidīja veiksme. Cīņā par 3. vietu RTU volejbolistes ar rezultātu 2:1 nodemonstrēja savu pārākumu pār Daugavpils Universitātes komandu.

RTU volejbolisti Latvijas XXXIII Universiādē izcīna godalgotas vietas

17. maijs, 2023 plkst. 12:33