RTU vieglatlētiem vicečempionu gods Latvijas ziemas čempionātā

.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš

Ar medaļām no Latvijas ziemas čempionāta vieglatlētikā, kas 29. februārī un 1. martā norisinājās Kuldīgā, atgriezušies RTU sportisti.

Visveiksmīgākais starts bija Valērijam Valinščikovam (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF)), kurš vicečempiona titulu izcīnīja 60 m (6,98) un 200 m distancē (22,04). Savukārt Marks Harčenko (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte) vicečempiona godu izcīnīja kārtslēkšanā (4,40).

60 m/b trešo vietu (8,45) izcīnīja Kārlis Sondors (EEF), un trešā vieta arī Sandim Rošānam (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) augstlēkšanā (1,93).

Lodes grūšanā Lindai Šalmei (MTAF) sestā vieta (11,02), savukārt Laimai Barbānei (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte) – 9. vieta (10,21).

Liega Krasovska (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte) 60 m/b izcīnīja desmito vietu (10,39), savukārt Jurijam Kravčonokam (MTAF) 400 m distancē 12. vieta (53,32) un 200 m distancē – 13. vieta (24,20). Bet Dacei Asmei (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte) − astoņpadsmitā vieta 60 m distancē (8,41) un 200 m distancē (27,96).

Rezultāti – Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Ziemas sacensību sezonu RTU vieglatlēti noslēgs 5. martā Baltijas Tehnisko universitāšu kausa izcīņā Kauņā.