RTU vieglatlētiem uzvaras «Sportland» kausa izcīņas otrajā posmā

.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš (attēlā RTU absolvents K.Sondors)

Ar vairākām uzvarām no «Sportland» kausa izcīņas vieglatlētikā otrā posma sacensībām, kas 16.jūnijā norisinājās Saldū, ir atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti. Tā kā šīs bija faktiski otrās sacensības ar plašu programmu un kuplu dalībnieku skaitu, tad daudzās disciplīnās tika sasniegti arī šosezon labākie rezultāti Latvijā.

Valērijs Valinščikovs (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte) uzrādīja teicamus rezultātus un kļuva par čempionu gan 100m distancē (10,94 sek.), gan 400m skrējienā (48,44 sek.).

Savukārt RTU absolvents Kārlis Sondors uzvarēja 110m barjerskrējienā (15,59 sek.).

100m skrējienā Aleksandra Siņegubova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte) ierindojās 19.vietā (13,45 sek.).

Nākamās sacensības RTU sportistus gaida 26. un 27.jūnijā, kad Jelgavā norisināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

18. jūnijs, 2021 plkst. 13:21