RTU vieglatlētiem godalgotas vietas Rīgas čempionātā

.
.
.
Foto - Pixabay

Labus rezultātus Rīgas pilsētas čempionātā vieglatlētikā, kas 1. un 2. februārī norisinājās Nacionālajā sporta manēžā, guva Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti.

Kristaps Sietiņš (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 2. kurss) sasniedza personisko rekordu (7,91) un izcīnīja uzvaru 60 m barjerskrējienā. Savukārt 400 m skrējienā 1. vietu (50,31) ieguva Valērijs Valinščikovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 3. kurss).

2. vietu 60 m barjerskrējienā, sasniedzot personīgo rekordu (8,49), izcīnīja Kārlis Sondors (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 3. kurss).

Toties 200 m distancē 3. vietu (26,71) ieguva Asnāte Kalniņa (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 1. kurss), bet 1500 m distancē 3. vietu (5:08,57) ieguva Simona Alise Salmiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 1. kurss).

Pārējiem RTU vieglatlētiem šoreiz uzvaras pjedestālā nebija lemts pakāpties. Dāvids Kutra (IEVF 1.k.) 60 m barjerskrējienā palika ceturtais (8,73), savukārt Juris Gailis (Arhitektūras fakultātes (AF) 1. kurss) — septītais (9,28). 60 m distancē V. Valinščikovs palika piektais (7,00), bet Aleksandrs Madjarovs (ETF 1. kurss) — devītais (7,23). 200 m distancē Jurijs Kravčonoks (MTAF 1. kurss) ierindojās 8. vietā (24,61) un 400 m distancē –13.vietā (55,46), bet Ēriks Solovjovs (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 1. kurss) — 16. vietā (56,31).

Sieviešu konkurencē 3000 m skrējienā S. A. Salmiņa bija piektā (12:05,19), 60 m skrējienā A. Kalniņa — septītā (7,95) un Sanita Vitkovska (DITF 1.k.) 200 m skrējienā ierindojās 22.vietā (28,83). Savukārt Dace Asme (ETF 1. kurss) sasniedza personiskos rekordus un 200 m skrējienā ieņēma 10. vietu (28,12), bet 60 m skrējienā — 20. vietu (8,29).

Lodes grūšanā Laima Barbane (DITF 2. kurss) ar personisko rekordu (11,12) ierindojās 6. vietā. Toties augstlēkšanā Patriks Purviņš (ETF 1. kurss) palika 13. vietā (1,75).

Sacensību rezultāti.

Nākamais starts RTU vieglatlētiem notiks 16. un 17. februārī Latvijas čempionātā Kuldīgā.