RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēti Universiādē kāpj uz goda pjedestāla

13. maijs
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Latvijas XXIX Universiādē vieglatlētikā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti kāpa uz goda pjedestāla, vīriešiem kopvērtējumā izcīnot 1. vietu, savukārt sievietēm — 3. vietu. Sacensības norisinājās 10. un 11. maijā Ogrē.

Vīriešu konkurencē RTU studenti uzvaru izcīnīja sīvā cīņā, iegūstot 471 punktu. 2. vietā ar 463 punktiem palika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), savukārt 3. vietā ar 461 punktu — Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU).

Savukārt sieviešu konkurencē RTU sportistes ar 232 punktiem ierindojās 3. vietā, kamēr pārliecinošu uzvaru ar 356 punktiem guva LSPA studentes, bet otro vietu ar 300 punktiem — LLU sieviešu komanda.

Individuālajā vērtējumā par universiādes čempioniem kļuva Asnāte Kalniņa (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 1. kurss), 200 m skrējienā (26,21), Laima Barbane (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 3. kurss) lodes grūšanā (10,82), Kārlis Sondors (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 3. kurss) 110 metru barjerskrējienā (15,43), Dāvids Kutra (IEVF 1. kurss) tāllēkšanā (6,71), Ēriks Solovjovs (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 1. kurss) 800 m skrējienā (2:05,39), Patriks Gailums (EEF) 2. kurss) šķēpa mešanā (73,45) un Lauris Kaufmanis (BIF 2. kurss) diska mešanā (47,00).

Uzvaru vīriešu konkurencē izcīnīja ari RTU stafešu komandas — 4x100 m (44,14) (Kārlis Sondors, Jurijs Kravčonoks (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1. kurss), Dāvids Kutra un Aleksandrs Madijarovs (Elektronikas un telekomunikācijas fakultātes (ETF) 1. kurss)), kā arī 4x400 m (3:31,96) (Aleksandrs Madijarovs, Kārlis Ķuzis (MTAF 2. kurss), Ēriks Solovjovs un Jurijs Kravčonoks).

2. vietu ieguva A. Kalniņa 100 m skrējienā (12,74), A. Madijarovs 100 m skrējienā (11,47) un 200 m skrējienā (23,10), D. Kutra 110 metru barjerskrējienā (15,80), L. Kaufmanis lodes grūšanā (14,66) un Matīss Velps (BIF 1. kurss) šķēpa mešanā (66,90), kā arī sieviešu komanda (Pārsla Esmeralda Sietiņa (Arhitektūras fakultātes (AF) 5. kurss), Laima Barbane, Dace Asme (ETF 1. kurss) un Asnāte Kalniņa) 4x100 m stafetē (53,09).

3. vietu ieguva J. Kravčonoks 400 m skrējienā (51,95) un Emīls Stiprais (DITF 1. kurss) 1500 m skrējienā (4:08,23).

Labi startēja arī J. Kravčonoks — 200 m (23,46) izcīnot 4. vietu, D. Asme 100 m (13,60) un 200 m (27,83) — divas 5. vietas, kā arī Ē. Solovjovs 400 m (53,88) 5. vietu.

K. Ķuzim 400 m (55,39) un Kārlim Raimondam Eniņam (DITF 3. kurss) 5000 m (18:39,85) — 6. vieta.

Komandu kopvērtējumā vīriešu konkurencē 4. vietā ar 373 punktiem ierindojās Daugavpils Universitāte (DU) , 5. vietā ar 97 punktiem — Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) un 6. vietā ar 80 punktiem — Latvijas Universitāte (LU).

Sieviešu konkurencē kopvērtējumā 4. vietu ar 214 punktiem ieguva LU, 5. vietu ar 208 punktiem — DU, bet 6. vietu ar 85 punktiem — RSU komanda.

Sacensību rezultāti.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

13. maijs plkst. 16:30

Līdzīgi raksti

Ziņas