RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēti plūc laurus Valmieras atklātajā čempionātā

9. augusts, 2021
Foto - Pixabay

Vairāki Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izmēģināja tikko renovētā Jāņa Daliņa stadiona sniegtās iespējas un guva uzvaras Valmieras atklātajā čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās 6. un 7. augustā.

Uzvaras laurus 200 m distancē (24,45) plūca RTU studente Asnāte Kalniņa (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), bet 110 m barjerskrējienā (15,16) – Kārlis Sondors (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte).

Savukārt 100 m skrējienā A. Kalniņa ierindojās ceturtajā vietā (12,03).

Patriks Gailums (IEVF) šķēpu raidīja 72,62 m tālumā un ierindojās otrajā vietā aiz Rolanda Štrobindera (80,22).

Savukārt Jurijs Kravčonoks (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte) 400 m skrējienā sasniedza savu personisko rekordu, izcīnot trešo vietu (51,49), bet divreiz īsākajā distancē ierindojās astotajā vietā (23,95, priekšskrējienā – 23,84).

Visi rezultāti – Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Šī gada vieglatlētikas sezonas noslēgums notiks turpat Valmierā, kur 13. un 14. augustā norisināsies Valsts prezidenta balvas izcīņa un Baltijas komandu čempionāts un Latvijas izlases sastāvā startēs arī RTU studenti. Pēc rekonstrukcijas Valmierā ir vislabākā vieglatlētikas bāze ar moderni aprīkoto stadionu un manēžu.

9. augusts, 2021 plkst. 13:12