RTU vieglatlēti piedalīsies «Sportland Kausa» IV posmā

4. jūnijs, 2018
Foto - Pixabay

7.jūnijā, Saldū norisināsies Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) rīkotās sacensības «Sportland Kauss» IV posms.

Uz šīm sacensībām dosies arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda astoņu cilvēku sastāvā.

100m distancē startēs Edgars Ziņģis (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 2.kurss), Juris Gailis (Arhitektūras fakultāte (AF), 4.kurss), Valērijs Valinščikovs (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF), 3.kurss), Kārlis Sondors (EEF, 2.kurss), Ingūna Čeiko (IEVF absolvente), Anna Kokoreviča (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF), 3.kurss) un Pārsla Esmeralda Sietiņa (AF, 4.kurss).

400m distancē — Anna Kokoreviča (MLĶF, 3.kurss) un Valērijs Valinščikovs (IEVF, 3.kurss).

Šķēpa mešanā — Linda Luize Šalme (MTAF, 1.kurss).

Tāllēkšanā — Edgars Ziņģis (MTAF, 2.kurss).

Sportland kauss ir otras lielākās vieglatlētikas sacensības, aiz Latvijas Republikas (LR) čempionātiem. Šogad sacensības notiek sešos posmos, no kuriem divi norisinās telpās, bet četri – stadionos.

Sacensību nolikums un programma.

RTU vieglatlēti piedalīsies «Sportland Kausa» IV posmā

4. jūnijs, 2018 plkst. 14:00