RTU vieglatlēti pārliecinoši uzvar Latvijas XXXIII Universiādes sacensībās

.
.
.
Foto - Pixabay

12. maijā Ogrē norisinājās Latvijas XXXIII Universiādes sacensības vieglatlētikā, kur komandu kopvērtējumā vīriešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda. RTU vieglatlētes komandu vērtējumā ierindojās 2. vietā. Arī individuālajā vērtējumā RTU sportisti izcīnīja vairākas medaļas.

Komandu vērtējumā vīriešiem RTU komanda ieguva 378 punktus, kas garantēja spožu uzvaru. Otrajā vietā ar 304 punktiem palika Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studenti, savukārt trešajā vietā vietā ar 303 punktiem ierindojās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda.

Sieviešu konkurencē labāko sniegumu demonstrēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda. RTU sportistes var lepoties ar otro vietu. Trešajā vietā šoreiz Latvijas Universitātes komanda.

Individuālajā vērtējumā vislabāk nostartēja Valērijs Valinščikovs. Viņš ar teicamu rezultātu – 10,83 uzvarēja 100m distancē un 4x100m stafetē - 43,06.

Aleksandrs Madijarovs uzvarēja 400m distancē – 50,00, bet šķēpa mešanā labālais rezultāts Matīsam Kaudzem – 67,19.

Par dubultvicečempioni kļuva Daniela Lasmane. Viņa startēja100m skrējienā un arī tāllēkšanā.

Par vicečempionu kļuva arī Jegors Ivanovs 5000m distancē – 16:12,77.

Trešās vietas izcīnija Ieva Vaļska 1500 m skrējienā – 5:53,90; Maksims Pjazings 100m skrējienā 11,33; Kistiāns Lauva tāllēkšanā – 6,50; Jurijs Kravčonoks 400m – 53,87, bet 100m – 11,96 (9.v.).

Ceturtajās vietās ierindojās: Beatrīse Radze lodes grūšanā – 9,50, bet tāllēkšanā – 4,39 (8.v.); Džeina Dombrava šķēpa mešanā – 39,10; K. Lauva 100m – 11,34; Jēkabs Kļaviņš tāllēkšanā – 6,21.