RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēti kļūst par Rīgas čempioniem

4. februāris, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas pilsētas čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās 31. janvārī un 1. februārī, divi RTU studenti izcīnīja čempiona titulu.

Par čempioniem kļuva Valērijs Valinščikovs (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF)), 60 m pieveicot 6,99 sekundēs, un Marks Harčenko (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)) kārtslēkšanā pārvarot 4,80 metrus.

Trešo vietu čempionātā izcīnīja Sandis Rošāns (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)), augstlēkšanā pārvarot 1,93 metrus. Kārlim Sondoram (EEF) ceturtā vieta 60 m barjerskrējienā – 8,56 sekundes (priekšskrējienā − 8,54), savukārt Aleksandram Madijarovam (Elektronikas un elektrotehnikas fakultāte (ETF) 60 m metru skrējienā 5. vieta – 7,21 sekundes (priekšskrējienā − 7,16).

Šķēpmetēja Linda Šalme (MTAF) šoreiz startēja lodes grūšanā un ar rezultātu 10,89 metri ierindojās sestajā vietā, kamēr Laima Barbāne (DITF) šajā pašā disciplīnā ar rezultātu 10,73 metri palika septītā. Savukārt Jurijs Kravčonoks (MTAF) 400 metru distancē ar rezultātu 54,70 sekundes ierindojās devītajā vietā.

Rezultāti – Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. februāris, 2020 plkst. 9:14