RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēti ar godalgām atklāj ziemas sezonu

14. janvāris, 2020
Foto - Valters Pelns

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti izcīnīja godalgas «Sportland» kausa pirmā posma sacensības, tā atklājot 2020. gada ziemas sezonu. No RTU sacensībās startēja četri studenti.

Labākos sasniegumus no RTU vieglatlētiem uzrādīja Kārlis Sondors (attēlā) (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 4. kurss), 60 m barjerskrējienā izcīnot 3. vietu (8,66), un Laima Barbane (attēlā) (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 3. kurss), izcīnot arī 3. vietu lodes grūšanā (10,77).

Edgars Bulāns (BIF 1. kurss) ierindojās 4. vietā tāllēkšanā (6,51), savukārt Dace Asme (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 2. kurss) — 14. vietā 200 m distancē (28,70).

«Sportland» kausa pirmais posms notika 10. janvārī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā.

Visi rezultāti.

Fotogalerija (foto: Valters Pelns).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. janvāris, 2020 plkst. 16:20