RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēte izcīna pārliecinošu uzvaru «LVS/Sportland kausa» izcīņas sacensībās

25. janvāris, 2022
Foto - Pixabay

Divas godalgas kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem atceļojušas no Liepājas, kur 22. janvārī norisinājās «LVS/Sportland kausa» izcīņas otrā posma sacensības vieglatlētikā.

Sieviešu konkurencē 300 m distancē pārliecinošu uzvaru guva Asnāte Kalniņa (39,24), kura nostartēja vislabāk no visiem RTU sportistiem.

Šajā pašā distancē vīriešu konkurencē 3. vietu izcīnīja Valērijs Valinščikovs (34,49), savukārt ceturto – Dmitrijs Ļašenko (35,12).

1000 m distancē sieviešu konkurencē Veronika Masjuka ierindojās 5. vietā (3:10,86).

Nākamais starts RTU vieglatlētiem «LVS/Sportland kausa» 3. posmā paredzēts 5. februārī Valmierā.

25. janvāris, 2022 plkst. 10:11