RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU vieglatlētam uzvara «Sportland» kausa izcīņas trešajā posmā

20. jūlijs, 2020
Foto - Guntis Bērziņš

Uzvara un personiskais rekords – ar šādu rezultātu no «Sportland» kausa izcīņas vieglatlētikā trešā posma, kas 18. jūlijā norisinājās Jelgavā, ir atgriezies RTU students Kārlis Sondors (attēlā).

K. Sondors (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte (EVIF)) uzvarēja 110 metru barjerskrējienā (15,01 sek.), savukārt par vicečempioniem kļuva Valērijs Valinščikovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF)), 100 metru skrējienā arī uzrādot personīgo rekordu (10,84 sek.), un Linda Luīze Šalme (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)), šķēpu raidot 49,18 metru tālumā.

100 metru barjerskrējienā Liega Krasovska (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte) ierindojās 4. vietā (18,32 sek.), savukārt 100 metru skrējienā Dace Asme (ETF) – 7. vietā (13,47 sek., kaut gan priekšskrējienā viņas rezultāts bija 13,25 sek.), bet Jurijs Kravčonoks (MTAF) – 12. vietā (12,17 sek.).

Nākamās sacensības RTU sportistus gaida 8. un 9. augustā, kad Jelgavā norisināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

Sacensību rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments