RTU vieglatlētam godalgotas vietas «Sportland kausa» IV posmā

8. jūnijs, 2018
Foto - Latvijas Vieglatlētikas savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti sekmīgi aizvadījuši Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) rīkotā «Sportland kausa» IV posmu, kas ceturtdien, 7. jūnijā, notika Saldū.

No RTU sportistiem sacensībās vislabāk veicās Valērijam Valinščikovam (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 3. kurss), kurš 400 m skrējienā izcīnīja sudrabu, finišu sasniedzot 48,47 sekundēs, savukārt 100 m skrējienā sportistam tika bronza, distanci veicot 11,06 sekundēs. Ziemas un pavasara sezonā augstvērtīgus rezultātus sportistam liedza sasniegt gūtās traumas.

Savukārt Edgaram Ziņģim (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 2. kurss) tāllēkšanā līdz bronzai pietrūka vien 4 cm. Sportists aizlēca 6,56 m un ierindojās 4. vietā.

«Sportland kauss» ir otras lielākās vieglatlētikas sacensības pēc Latvijas čempionāta. Šogad sacensības notiek sešos posmos, no kuriem divi norisinās telpās, bet četri – stadionos.

Sacensību rezultāti.

8. jūnijs, 2018 plkst. 11:00