RTU vieglatlētam bronza «Sportland» kausa izcīņas posmā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (attēlā pirmais no labās - Sandis Rošāns)

Ar bronzas medaļu no Saldus, kur 6. jūlijā norisinājās «Sportland» kausa izcīņā vieglatlētikā, ir atgriezies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Sandis Rošāns. Gan viņa, gan pārējo RTU vieglatlētu sasniegumi sacensībās apliecina, ka arī koronavīrusa dēļ noteikto ierobežojumu laikā RTU sportisti ir spējuši trenēties individuāli un treneru attālinātā vadībā uzturēt un pilnveidot savu sportisko formu.

Sandis Rošāns (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kurss) 3. vietu izcīnīja augstlēkšanā, pārvarot 1,93 metrus un uzrādot labāko sniegumu no visiem sacensībās startējušajiem RTU vieglatlētiem.

400 metru distancē vīriešu konkurencē Valērijs Valinščikovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 3. kurss) palika piektais (49,38 sek.), bet divreiz īsākā distancē – sestais (22,22 sek.).

Savukārt sieviešu konkurencē 400 metru distancē Dace Asme (ETF 2. kurss) ierindojās 9. vietā (1:04,19 min.), bet Alevtīna Tarasova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) absolvente) sev neierastā 200 metru disciplīnā uzrādīja samērā labu rezultātu, ierindojoties 15. vietā (26,79 sek.). Toties lodes grūšanā RTU darbiniece Laima Barbane palika astotā (10,20 m).

Nākamais starts «Sportland» kausa izcīņas trešajā un šogad beidzamjā posmā norisināsies 18. jūlijā Jelgavā.