RTU Sporta centrs

RTU veido komandu dalībai Lattelecom Rīgas maratonā

11. decembris, 2018
Foto - Pixabay

Aicinām ikvienu studentu un kolēģi, kurš nolēmis 2019. gada 19. maijā piedalīties Lattelecom Rīgas maratona pusmaratona un maratona distancēs, pieteikties RTU Sporta centra veidotajā universitātes komandā.

Lai pieteiktu savu dalību RTU komandā, līdz 20. decembra plkst. 18 uz e-pastu: jānosūta šāda informācija:

1. Distance (norādīt 21 km vai 42 km)
  2. Vārds un uzvārds
  3. E-pasta adrese
  4. Tālruņa numurs
  5. Valsts
  6. Dzimums
  7. Dzimšanas datums (DD.MM.GGGG)
  8. Nepieciešamais sporta krekla izmērs
  9. Labākais laiks norādītajā distancē pēdējo divu gadu laikā

Lūgums precīzi norādīt visus datus, lai RTU Sporta centra kolēģi, reģistrējot Jūs dalībai Lattelecom Rīgas maratonā, varētu aizpildīt pieteikuma formu.

RTU atbalstīs darbinieku un studentu dalību Lattelecom Rīgas maratona pusmaratona un maratona distancēs, nodrošinot atbilstošus sporta kreklus ar RTU simboliku un daļēji sedzot dalības maksu. Dalībniekiem pašiem jāveic dalības maksas līdzmaksājums 5,00 eiro (pieci eiro) apmērā. Tas līdz 27. decembrim (ieskaitot), jāpārskaita uz biedrības «RTU SPORTS» kontu Nr.: LV98UNLA0002000695239. Maksājuma mērķī jānorāda: «dalības maksa par piedalīšanos Lattelecom Rīgas maratonā» un dalībnieka vārds.

Piesakot komandu, jānorāda katra komandas biedra e-pasts, jo katrs komandas dalībnieks saņems apstiprinājuma e-pasta vēstuli un sev piešķirto starta numuru.

Uzrādot apstiprinājuma vēstuli 17. un 18. maijā Lattelecom Rīgas maratona EXPO, katrs dalībnieks varēs saņemt savu dalībnieka numuru un laika kontroles čipu. Vairāk informācijas

Piesakoties sacensībām pusmaratona vai maratona distancē, katrs dalībnieks apliecina, ka:

• mans kā dalībnieka veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei;
  • apzinos, ka SIA «Nords Event Communications» kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances, par ko arī esmu informēts;
  • esmu informēts, ka iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta un ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai;
  • visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
  • piekrītu nodot savus personas datus apstrādei SIA «Nords Event Communications» pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām, tajā skaitā piekrītu, ka SIA «Nords Event Communications» pēc pasākuma publicē manu sasniegto rezultātu pasākuma mājaslapā;
  • esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. decembris, 2018 plkst. 11:00