RTU Sporta centrs

RTU uzvar 5. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē studentiem

28. oktobris, 2019
Foto - Zolmaniem.lv

26. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisinājās 5. Latvijas atklātais čempionāts zolītē studentiem. Tajā visas godalgotās vietas izcīnīja RTU studenti. 1. vietā ierindojās Artis Skujiņš, 2. vietā — Ingus Konovalovs, trešais — Otto Jānis Jansons.

Pasākuma atklāšanā piedalījās RTU Studiju departamenta direktore Ilze Birzniece un RTU Studentu parlamenta Kultūras un sporta nodaļas vadītājs Pāvels Mironovs.

Čempionāta galvenais tiesnesis bija Latvijas zolītes federācijas Jauniešu nodaļas vadītājs Martiņš Plēsums.

Čempionātā piedalījās 22 studenti no sešām Latvijas augstskolām: RTU, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas, Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Juridiskās augstskolas un Vidzemes augstskolas. Dalībnieki izspēlēja 672 partijas un cīnoties par šī gada čempiona titulu un atbalstītāju sarūpētajām balvām.

Īpašo nomināciju par septiņām uzvarētām zolēm «Zoles magnēts» izcīnīja RTU spēlētājs Ģirts Malakovksis. Pērn Ģirts ierindojās čempionāta 3. vietā.

Par «Šerpāko zoles dāmu» kļuva Krista Gospodarova (Nacionālā Aizsardzības akadēmija), izcīnot augstāko rezultātu dāmu konkurencē — 10. vietu.

Rezultātu tabula

RTU Sabiedrisko attiecību departaments