RTU Sporta centrs

RTU svarbumu sportistiem godalgas sacensībās Igaunijā

16. aprīlis, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Godalgas no Igaunijas atveduši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarbumbisti, kuri sestdien, 14. aprīlī, kaimiņvalstī piedalījās starptautiskajās sacensībās svarbumbu celšanā.

Mārtiņš Mihaeljans (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 3. kurss), Artūrs Aleksandravičus (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 4. kurss) un Andrejs Makuha (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF absolvents) startēja vienā svara kategorijā, A. Makuha, iegūstot 1. vietu un kausu, savukārt A. Aleksandravičus — 2. vietu un M. Mihaeljanam —  4. vietu.

Elvis Haritonovs (ETF 2. kurss), savukārt, sīvā cīņā ar vēl pieciem sportistiem ieguva sudraba medaļu, bet Oļegs Tetervenoks (EEF absolvents) un Raitis Gideks (EEF maģistrantūras 1. kurss) — 3. vietu katrs savā svara kategorijā.

Sieviešu konkurencē S. Pastare (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolvente) izcīnīja sudraba medaļu.

Foto no sacensībām.

16. aprīlis, 2018 plkst. 10:00