RTU svarbumbu celāji izcīna godalgotas vietas Latvijas Kausa pēdējā posmā

.
.
.
Foto - RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarbumbu celšanas izlases sportisti desmit komandu konkurencē izcīnījuši godalgotas vietas Latvijas Kausa pēdējā, sestajā, posmā, kas norisinājās svētdien, 5. novembrī, Jēkabpils sporta manēžas telpās. Kopvērtējumā 6. posma sacensībās RTU svarbumbistu komanda ieguva 4. vietu.

Arī šajās sacensībās visas trīs komandas sportistes — Karine Gagaeva (RTU Sporta centrs), Sintija Pastare (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolvente) un Sanita Pastare (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studente) spēja parādīt lielisku sniegumu, katra savā svara kategorijā izcīnot zelta medaļu.
Vīru konkurencē Elvis Haritonovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) students) 95 kg svara kategorijā junioru grupā izcīnīja 3. vietu, Mārtiņš Mihaeljans (ETF students) mājās pārveda 2. vietas medaļu, savukārt Artūrs Aleksandravičus (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes students) izcīnīja 3. vietu.

Sacensību noslēgumā tika sadalīti «Latvijas Kausi svarbumbu celšanā 2017», un RTU izlases sportistes no četrām svara kategorijām kopvērtējumā izcīnīja trīs kausus. Izcīnītie kopvērtējuma kausi komandām tiks paziņoti Latvijas čempionātā, kas notiks 16. decembrī Vecumniekos.