RTU Sporta centrs

RTU svarbumbistiem 2. vieta Latvijas čempionātā un Latvijas Kausa kopvērtējumā

17. decembris, 2017
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti izcīnījuši 2. vietu Latvijas čempionātā svarbumbu celšanā, kā arī ierindojušies 2. vietā Latvijas Kausa kopvērtējumā, tikai par vienu punktu atpaliekot no kausa ieguvējiem.

Vīri čempionātā sacentās divcīņā – grūšanā un raušanā, savukārt sievietes – raušanā.

Kā parasti nepārspētas palika RTU sportistes Karine Gagaeva (RTU Sporta centrs), Sintija Pastare (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolvente) un Sanita Pastare (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 1. kurss) — sportistes katra izcīnīja zelta medaļu, iegūstot Latvijas čempiona titulu savā svara kategorijā.

Savukārt vīriešu konkurencē RTU sportisti Elvis Haritonovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 2. kurss), Mārtiņš Mihaeljans (ETF 3. kurss), Artūrs Aleksandravičus (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte) un Oļegs Tetervenoks (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes absolvents) vienā vai abās disciplīnās uzrādīja savus personīgos labākos rezultātus.

Ļoti vērtīgus punktus komandai deva arī Ingus Leja (BIF absolvents), kurš stafetes startā savā etapā 2x32kg smagas svarbumbas 3 minūtēs pacēla 42 reizes. Stafetē labi startēja arī E. Haritonovs un A. Aleksandravičus.

Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā notika sestdien, 16. decembrī, Valles vidusskolā. RTU komandai šīs bija pēdējās sacensības šogad un tajās piedalījās RTU 8 sportisti.

17. decembris, 2017 plkst. 21:00