RTU svarbumbisti Lietuvā izcīna 2. vietu

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarbumbu komanda kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu IV atklātajās sacensībās svarbumbu celšanā, kas bija veltītas trenera Vladislavo Skiko piemiņai. Sacensības norisinājās sestdien, 3. februārī, Lietuvā.

Sievietes sacentās raušanas vingrinājumā un šajā disciplīnā lieliski startēja Sintija Pastare (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) absolvente), izcīnot 1. vietu un papildus medaļai iegūstot piemiņas balvu.

Vīrieši individuālajos startos piedalījās trīscīņā, kas sastāv no visām svarbumbu celšanas disciplīnām — garā cikla, grūšanas un raušanas, katru no tām izpildot trīs minūtes. Divi RTU sportisti šajās disciplīnās piedalījās viena svara kategorijā, izcīnot godalgotas vietas — Andrejs Makuha (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) absolvents) ieguva 2. vietu un Artūrs Aleksandravičus (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) —  3. vietu. Savukārt smagākā svara kategorijā Oļegs Tetervenoks (EEF absolvents) izcīnīja 3. vietu.

Komandu stafete sastāvēja no trim posmiem un katrā no tiem trīs minūtes bija jāceļ divas 32 kg, divas 24 kg un divas 16 kg smagas svarbumbas, un šajās sacensībās RTU komanda ierindojās 4. vietā.