RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU studentus un darbiniekus aicina pieteikties «Latvijas Telpu orientēšanās kausam 2021»

14. oktobris
.
.
Foto - telpuorientesanas.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un darbinieki tiek aicināti pieteikties «Latvijas Telpu orientēšanās kausam 2021», kurš divu mēnešu garumā četros posmos norisināsies dažādās Rīgas lokācijās. Sacensību mērķis ir atspoguļot orientēšanās sporta veidu, kas pieejams jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās sešās meistarības grupās. RTU studentiem un darbiniekiem visos posmos dalības maksai būs 50% atlaide. 

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Orientēšanās sports attīsta fizisko sagatavotību, prāta spējas, domāšanu.  

Šogad tiks noskaidroti ātrākie orientieristi telpās sešās meistarības grupās. 

  • S16 jaunietes: 2005. gadā dzimušas un jaunākas meitenes; 
  • S21 sievietes: atklātā grupa bez vecuma ierobežojuma; 
  • S40 sievietes: 1981. gadā dzimušās un vecākas dalībnieces; 
  • V16 jaunieši: 2005. gadā dzimuši un jaunāki puiši; 
  • V21 vīrieši: atklātā grupa bez vecuma ierobežojuma; 
  • V40 vīrieši: 1981. gadā dzimušie un vecāki vīrieši; 
  • OPEN iesācēju grupa: 2005. gadā un agrāk dzimušie. 

Pieteikties sacensībām iespējams, izmantojot Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – trīs dienas pirms katra posma līdz plkst. 10.00. Katrā posmā ir paredzēts dalībnieku skaita ierobežojums - 500 dalībnieku. 

Sacensības noritēs četros posmos – 24. oktobrī Daugavas stadionā (Augšielā 1), 14. novembrī konferenču centrā «ATTA CENTRE» (Krasta ielā 60), 21. novembrī Rīgas latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13) un 5. decembrī RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (Āzenes ielā 12). 

Katrā posmā meistarības grupā uzvarēs tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa būs vismazākā. Katrā posmā tiks apbalvoti pirmās vietas ieguvēji. Kopvērtējumā apbalvos pirmo triju vietu ieguvējus katrā meistarības grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz trijos kausa posmos.  

Plašāka informācija – Telpu orientēšanās mājaslapā un Facebook pasākumā. 

Sacensības organizē SIA «O! Latvija», Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, Rīgas Latviešu biedrību, RTU un VSIA «Kultūras un sporta centru «Daugavas stadions»». Pasākumu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Viens no pasākuma lielākajiem sponsoriem ir veikalu tīkls «MAXIMA». 

Pasākumā var piedalīties tikai personas ar derīgu COVID-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Pasākumā nedrīkst piedalīties bērni, kuri ir jaunāki par 12 gadiem. 
Pie ieejas pasākumā tiks pārbaudīti sertifikāti. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

14. oktobris plkst. 10:31

Līdzīgi raksti

Jaunumi