RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentus un darbiniekus aicina piedalīties tradicionālajā Nakts peldējumā Ķīpsalas peldbaseinā

19. septembris, 2022
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un citi peldēšanas entuziasti ir aicināti piedalīties tradicionālajā Nakts peldējumā, kas norisināsies 24. septembrī plkst. 20.00 RTU Ķīpsalas peldbaseinā. Reģistrācija – peldējuma mājaslapā, un dalība pasākumā – bez maksas.

Nakts peldējuma programmā iekļauts pusstundas peldējums dalībniekiem četrās dažāda vecuma un prasmju grupās:

• Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks – plkst. 20.00–20.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – plkst. 20.45–21.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kuri trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks – 21.30–22.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks – 22.15–22.45.

Pusstundas peldējumā apmeklētājiem būs iespēja brīvi izvēlētajā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci.

Ķīpsalas peldbaseinā Nakts peldējumu tradicionāli ievadīs Latvijas novadu čempionāts stafetēs skolas vecuma bērniem un jauniešiem.

RTU peldēšanas trenere Eleonora Šišlova aicina studentus viņu informēt par dalību Nakts peldējumā, informāciju nosūtot uz e-pastu

Nakts peldējums notiks ne tikai Rīgā, bet arī Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinā un Siguldā, Siguldas Sporta centra peldbaseinā.

Nakts peldējums norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas. Tas ir Latvijā vērienīgākais aktīvā dzīves veida pasākums, kas norisinās peldbaseinā un notiek Eiropas Sporta nedēļā. Nakts peldējums tiek rīkots ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Valmieras novada pašvaldības un Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Pērn Nakts peldējumā piedalījās gandrīz 800 dalībnieku, kopā nopeldot 750 250 metru.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. septembris, 2022 plkst. 11:35