RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentus un darbiniekus aicina piedalīties «Latvijas Telpu orientēšanās kausā 2022»

17. oktobris, 2022
Foto - Roberts Firmbauers

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un darbinieki ir aicināti piedalīties «Latvijas Telpu orientēšanās kausā 2022», kas sāksies oktobra beigās, norisināsies divu mēnešu garumā un kura viens posms 4. decembrī notiks RTU auditoriju centrs «Domus Auditorialis» (Zunda krastmala 8). Pieteikšanās – trīs dienas pirms katra posma.

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei, un sacensībās būs iespējams startēt deviņās vecuma grupās, no kurām četras – sieviešu, četras – vīriešu un viena – OPEN jeb iesācēju grupa. Katrā posmā konkrētajā vecuma grupā uzvarēs dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa būs vismazākā. Kopvērtējumā apbalvos pirmo triju vietu ieguvējus katrā vecuma grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos.

Studentiem visos posmos jāmaksā puse no dalības maksas jeb 5 eiro. Pieteikumā jānorāda studentu apliecības numurs un augstskola, piemēram, RTU, kā arī reģistrējoties būs jāuzrāda studenta apliecība. Šogad dalības maksu iespējams samaksāt tikai ar norēķinu karti.

Sacensībās tiks izmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma «SportIdent».

Pieteikšanās

Sacensību posmi:

• 29. oktobrī – Mežaparka Lielajā estrādē;
  • 12. novembrī – Rīgas Centrāltirgū;
  • 27. novembrī – Arēnā «Rīga»;
  • 3. decembrī – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā;
  • 4. decembrī – RTU auditoriju centrā «Domus Auditorialis» (Zunda krastmala 8);
  • 10. decembrī – Rīgas Valsts tehnikumā

Sacensību nolikums

Mājaslapa

Facebook pasākums

Sacensības organizē SIA «O! Latvija», Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar RTU, Rīgas Valsts Tehnikums, Arēna «Rīga», SIA «Rīgas Centrāltirgus», Ziemeļrīgas kultūras apvienība un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Pasākumu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Viens no pasākuma lielākajiem sponsoriem – veikalu tīkls «Maxima».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. oktobris, 2022 plkst. 11:14