RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentus sportistus aicina pieteikties Sporta stipendijām

6. oktobris, 2021
Foto - Pixabay

Sportisti, kuri studē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), līdz 25. oktobrim ir aicināti pieteikties valsts budžeta finansētajām sporta stipendijām, kuru mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizēt studentu sportu un veicināt rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Stipendiju konkursu ir izsludinājusi Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), un tām var pieteikties bakalaura, maģistra vai doktora programmās studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kuri sekmīgi studē Latvijas vai kādas citas Eiropas Savienības valsts augstskolās un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautiskās sporta federāciju asociācijas biedres vai ir atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā.

Kā norāda LSFP, konkursa kritēriji ir pretendentu sekmes augstākās izglītības iestādē un sasniegumi sportā. Stipendija tiek piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši konkursa kritērijiem, ieguvuši augstāko punktu skaitu. Maksimālais Sporta stipendijas apmērs mācību gadā ir 1500 eiro.

Lai pieteiktos Sporta stipendiju konkursam, pretendentam līdz 25. oktobrim jāiesniedz LSFP Sporta stipendiju komisijai Konkursa nolikumā noteiktie dokumenti, tos:

• Nosūtot uz LSFP oficiālo e-pastu , parakstītus ar drošu elektronisko parakstu;
  • Nosūtot pa pastu uz LSFP biroju Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013;
  • Nododot klātienē LSFP birojā, Rīgā, Grostonas ielā 6B, 310. kabinetā darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Lēmumu par stipendiju piešķiršanu pieņems LSFP valde, pamatojoties uz Sporta stipendiju komisijas rekomendāciju.

Papildu informācija, kā arī konkursa nolikums un iesnieguma veidlapas atrodamas LSFP mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. oktobris, 2021 plkst. 12:59