RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentu iekļauj Latvijas volejbola izlases kandidātu sarakstā

2. februāris, 2018
Foto - Renārs Buivids

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes students Vladimirs Visockis ir iekļauts Latvijas volejbola valstsvienības kandidātu sarakstā. V. Visockis spēlē volejbola komandā «RTU/Robežsardze», izpildot cēlāja pozīciju spēles laukumā.

Šogad izlases kandidātu saraksts ir samērā liels — iekļauti 26 sportisti, starp viņiem vēl divi «RTU/Robežsardze» spēlētāji — Andis Cimoška un Andrejs Zavorotnijs, vēsta Latvijas Volejbola federācija.

Kandidātu saraksts ir garāks, jo šogad Latvijas izlasi sagaida divi izaicinājumi — pirmo reizi kopš 2007. gada Latvijas valstsvienība spēlēs Eiropas līgā, tiekoties ar Maķedoniju, Austriju un Kosovu, kā arī komanda piedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs grupā, kur bez Latvijas vēl ir arī Igaunija un Izraēla, ziņo portāls volejbols.lv.

Pirms Eiropas līgas izlasē varētu tikt aicināti aptuveni 15-16 kandidāti, bet pirms Eiropas meistarsacīkšu atlases turnīra — 18-20 spēlētāju. «Kurš tobrīd labāk spēlēs, tas brauks uz sacensībām,» saka izlases galvenais treneris Avo Kēls.

Izlases kandidātu saraksts

Latvijas vīriešu izlases Eiropas līgas grupu turnīra kalendārais plāns

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. februāris, 2018 plkst. 17:00