RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students pludmales volejbolists Artūrs Rinkevičs pārī ar Ardi Bedrīti «Saulkrastu kokteilī» izcīna bronzu

21. jūnijs, 2022
Foto - Latvijas Volejbola federācija (A.Rinkevičs attēlā otrais no kreisās)

Tradicionālajā «Saulkrastu kokteilī» jeb «DEPO Open 2022» Latvijas čempionāta otrajā posmā pludmales volejbolā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes students Artūrs Rinkevičs duetā ar Ardi Bedrīti izcīnīja 3. vietu.

Spēlē par 3. vietu A. Rinkevičs un A. Bedrītis ar 2-0 (21:15, 21:16) pārliecinoši pieveica Sandri Andrejevu un Tomu Benjavu, ziņo volejbols.lv.

Savukārt pusfinālā A. Rinkeviču un A. Bedrīti pieveica Edgars Točs un Kristiāns Fokerots ar 2-1 (21:17, 15:21, 15:13). E. Točs un K. Fokerots Saulkrastos arī tika pie uzvarētāju titula.

Finālā gan turnīra galvenie favorīti – pasaules čempionāta dalībnieki Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs – pirmajā setā pārliecinoši pieveica E. Toču un K. Fokerotu, taču viņi pēc tam divos setos atspēlējās, un rezultātā izrādījās pārāki ar 2-1 (14:21, 21:18, 15:11). E. Točs Saulkrastos triumfēja jau sesto reizi, savukārt K. Fokerotam tas bija pirmais panākums.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. jūnijs, 2022 plkst. 9:27