RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students peldējumā brasā izcīna zeltu Baltijas čempionātā

10. marts, 2020
Foto - Juris Bērziņš - Soms

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) peldētāji veiksmīgi startējuši Baltijas valstu čempionātā, kas norisinājās 7. un 8. martā un kurā piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spēcīgākie sportisti.

Viens no Latvijas labākajiem peldētājiem Daniils Bobrovs (attēlā pa kreisi) (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)), startējot trijos fināla peldējumos, labāko rezultātu uzrādīja 200 m brasā un izcīnīja zelta medaļu.

Fināla peldējumā 50 m brīvajā stilā savu personīgo rekordu uzstādīja Venjamins Mironovs (MTAF), ierindojoties 7. vietā. Savukārt Atis Āre (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte) savu personīgo rekordu sasniedza finālā peldējumā 50 m uz muguras, pirmoreiz izpildot Latvijas Sporta meistara normatīvu, kas viņam ļāva izcīnīt 8. vietu.

Kopvērtējumā Open kategorijā Latvija triju valstu konkurencē izcīnīja otro vietu. Sacensībās kopumā piedalījās 300 sportistu no visām trim Baltijas valstīm.

RTU students peldējumā brasā izcīna zeltu Baltijas čempionātāRTU students peldējumā brasā izcīna zeltu Baltijas čempionātā

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. marts, 2020 plkst. 14:25