RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students Patriks Gailums par šķēpmešanu, psiholoģiju, bobsleju un studēšanu bez parādiem

6. septembris, 2018
Patriks Gailums atzīts par Gada labāko jauno vieglatlētu U20 rangā. Balvu pasniedza trīssoļlēkšanas čempions Māris Bružiks. Foto - Guntis Bērziņš, Latvijas Vieglatlētikas savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes students šķēpmetējs Patriks Gailums sniedzis interviju par šķēpmešanu, psiholoģiju, bobsleju un studēšanu bez parādiem.

Pirms pieciem gadiem P.Gailums izcīnīja bronzas medaļu Eiropas Jaunatnes olimpiādē. Pērn viņš par četriem metriem uzlaboja savu personisko rekordu, pirmo un pagaidām vienīgo reizi pārsniedzot 80 metru robežu, bet šovasar Patriks debitēja Eiropas čempionātā un sasniedza savu sezonas labāko rezultātu. 201 centimetru garais puisis joprojām palicis uzticīgs vieglatlētikai un šķēpmešanai, kur kādu dienu cer... To viņš nesaka, bet ir apņēmības pilns virzīties uz priekšu soli pa solim.

RTU P. Gailums iestājās, izmantojot RTU piedāvātās īpašās budžeta vietas jaunajiem sporta talantiem. RTU jau četrus gadus atbalsta jauniešus, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes vidusskolā vai studijās.

• 00:00:21 — 00:04:24 Par garo augumu, ķermeņa koordinēšanu un uzticību vieglatlētikai;
  • 00:04:25 — 00:09:55 Par sniegumu Eiropas čempionātu Berlīnē, muļķībām un savākšanos;
  • 00:09:56 — 00:15:59 Par personisko rekordu, atbrīvotības sajūtu un adrenalīna uzplūdumu;
  • 00:16:00 — 00:22:13 Par potenciālu šķēpa mešanā, vāciešiem un igauni Magnusu Kirtu;
  • 00:22:14 — 00:27:21 Par sadarbību ar Valentīnu Eiduku un kaitinošajām šķēpmešanas niansēm;
  • 00:27:22 — 00:29:30 Par Vadima Vasiļevska Latvijas rekordu un no viņa iegādāto šķēpu;
  • 00:29:31 — 00:34:38 Par studijām RTU enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, parādu neesamību.

Intervija pilnā garumā pieejama sportacentrs.com mājaslapā.

sportacentrs.com (Andris Liepa)

6. septembris, 2018 plkst. 17:00