RTU Sporta centrs

RTU students Patriks Gailums – gada labākais vieglatlēts U23 rangā

3. februāris, 2020
Foto - Guntis Bērziņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 3. kursa students šķēpmetējs Patriks Gailums ir kļuvis par 2019. gada U23 grupas labāko vieglatlētu. Šo apbalvojumu jau tradicionāli, izvērtējot sportistu sniegumu konkrētajā gadā, piešķir Latvijas Vieglatlētikas savienība.

P. Gailums apbalvots par izcilu sniegumu šķēpmešanā — viņš pērn izcīnīja bronzu Latvijas čempionātā, bet U-23 Eiropas čempionātā ierindojās augstajā ceturtajā vietā.

Šī Patrikam nav pirmā Latvijas Vieglatlētikas savienības atzinība. 2017. gadā viņš tika atzīts par gada labāko U20 grupas vieglatlētu.

P. Gailums studijas RTU EEF sāka, izmantojot RTU piedāvātās īpašās budžeta vietas sporta talantiem. RTU jau trīs gadus atbalsta jauniešus, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes vidusskolā vai studijās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. februāris, 2020 plkst. 22:15