RTU students Lauris Pēteris Vējš iegūst Baltijas Kausu junioru konkurencē

22. septembris, 2021
Foto - Latvijas Šaušanas federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kursa students Lauris Pēteris Vējš ieguva Baltijas Kausu Baltijas Čempionāta finālposmā šaušanā junioru konkurencē. Uzvaru Lauris izcīnīja olimpiskajā disciplīnā «Apaļais stends».

Čempionāta pamatsērijās uzrādītais rezultāts Laurim ļāva iekļūt starp sešiem labākajiem Baltijas šāvējiem, kuri startēja arī superfinālā pieaugušajiem. Šeit sākums Laurim izdevās ļoti labs, jo tika sašauti pilnīgi visi mērķi, taču diemžēl pieredzes trūkums lika rokai vairākkārt nodrebēt, un pieaugušo konkurencē Lauris ierindojās 6. vietā Baltijā, kas arī ir ļoti augsts sasniegums.

Lauris visu sezonu bija stabils Latvijas izlases dalībnieks. Baltijas čempionātā komandu vērtējumā Latvijas izlasei gan nācās samierināties ar 3. vietu. Taču jāņem vērā, ka Latvija atšķirībā no Lietuvas un Igaunijas Covid ierobežojumu dēļ nevarēja piedalīties visos čempionāta posmos.

Baltijas Čempionāta finālposms norisinājās 18. un 19. septembrī, taču jau šajā nedēļā Lauris startēs starptautiskajās sacensībās Čehijā, Brno.

Čempionāta rezultāti.

22. septembris, 2021 plkst. 9:59