RTU Sporta centrs

RTU students Lauris Kaufmanis izcīna bronzu Latvijas čempionātā vieglatlētikā

19. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Lauris Kaufmanis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 1. kurss) izcīnīja 3. vietu lodes grūšanā Latvijas čempionātā vieglatlētikā, kas 17. un 18. februārī norisinājās Kuldīgā.

L. Kaufmaņa lode lidoja 14,93 metrus tālu, atnesot viņam bronzu, bet tikmēr Kārlis Sondors (Enerģētikas un elektrotehniskas fakultātes (EEF) 2. kurss) 60 metru barjerskrējienā izcīnīja 4. vietu (8,71 sek.). Savukārt Ingūna Čeiko (Inženierekonomikas un vadības fakultātes absolvente) 60 metru distancē ierindojās 6. vietā (7,87 sek.) un 200 metru distancē — 7. vietā (26,22 sek.). Bet Edgars Ziņģis (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 2. kurss) augstlēkšanā — 6. vietā (1,85 m).

Divu dienu garumā uzvarētāji tika noskaidroti 24 individuālajās disciplīnās un stafešu skrējienā. Sacensībās bija pieteikti vairāk nekā 240 dalībnieki. Diemžēl RTU labākais sprinteris Valērijs Valinščikovs (EEF 2. kurss) traumas dēļ diemžēl nevarēja piedalīties.

Pārējie rezultāti apskatāmi Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. februāris, 2018 plkst. 20:00