RTU students izcīna trešo vietu Baltijas kausa stenda šaušanas trešajā posmā

.
.
.
Foto - Latvijas Šaušanas federācija (L.P.Vējš attēlā pirmais no labās)

16. un 17.jūlijā Tallinā norisinājās Baltijas kausa 3.posms stenda šaušanā, kurā Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kursa students Lauris Pēteris Vējš izcīnīja trešo vietu olimpiskajā disciplīnā «Apaļais stends», ziņo Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

L. P. Vējš, kurš apaļajā stendā individuālajā vērtējumā bija labākais no Latvijas junioru vecuma sportistiem, kvalifikācijā sašāva 114 mērķus, bet sacensību finālā ierindojās trešajā vietā, sašaujot 24 fināla sērijas mērķus. Lai arī Dainis Upelnieks kvalifikācijā sašāva vairāk nekā Vējš - 116 mērķus, pusfināla sērija nebija pietiekami laba, lai turpinātu cīņu par godalgām.

Junioru konkurencē L. P. Vējš izcīnīja otro vietu, piekāpjoties Lietuvas komandas pārstāvim Tomas Vaitekūnas ar sašautiem 116 mērķiem pirmajā vietā.