RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students hokejists Haralds Štrombergs Latviju pārstāvēs 30. Pasaules ziemas universiādē

11. janvāris, 2023
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 1. kursa students Haralds Štrombergs pārstāv Latviju 30. Pasaules ziemas universiādē augstskolu hokeja izlases sastāvā. Universiāde no 12. līdz 22. janvārim notiek Leikplesidā, ASV, ziņo Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS).

Latvijas studentu hokeja izlases sastāvā iekļauti 22 sportisti, viņu vidū arī RTU students uzbrucējs Haralds Štrombergs, kuri pārstāv ne tikai savas augstskolas, bet arī Latvijas virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas klubus.

Kopumā no Latvijas studentu sacensībās piedalās 25 sportisti, startējot četros sporta veidos – hokejā vīriešiem, kalnu slēpošanā, šorttrekā un daiļslidošanā – un pārstāvot plašu augstskolu plejādi – RTU, Latvijas Universitāti (LU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu (RISEBA), Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Biznesa augstskolu «Turība», Banku Augstskolu, Biznesa vadības koledžu, Alberta koledžu un LU Rīgas 1.Medicīnas koledžu, kā arī vienu ārzemju augstskolu – Saint Mary’s University of Minnesota.

Papildu informācija par Pasaules ziemas universiādi.

Latvijas studentu startiem un piedzīvojumiem universiādē varēs sekot līdzi LASS sociālajos tīklos- Facebook un Instagram.

Dalībai universiādē akreditētas 43 valstis un vairāk nekā 1443 atlēti. Sacensībās piedalās 832 vīrieši un 611 sievietes. Populārākais sporta veids ir hokejs, kurā vīriešu un sieviešu turnīros startē 488 sportisti. Tam seko kalnu slēpošana ar 194 dalībniekiem, distanču slēpošana ar 161, snovbords ar 118 un šorttreks ar 108 dalībniekiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. janvāris, 2023 plkst. 13:53