RTU Sporta centrs

RTU students Deniss Vasiļjevs izcīna medaļas Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā

3. maijs, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (pirmais no labās puses - Deniss Vasiļjevs)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Deniss Vasiļjevs izcīnīja vairākas medaļas Latvijas 2022. gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā vecākajā – A – grupā.

Zēnu vienspēlēs spēlētāji tikai sadalīti sešās apakšgrupās pa trim vai četriem spēlētājiem, kur pēc riņķa sistēmas katrs izspēlēja ar katru un divi labākie no katras apakšgrupas turpināja cīņu par medaļām. D. Vasiļjevs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 1. kurss) savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras un ierindojās pirmajā vietā, turpinot cīņas par medaļām. Ar 3:0 Deniss izrādīja savu pārākumu pār Reini Rozentālu, diemžēl pusfināla spēlē ar 1:3 Deniss piedzīvoja zaudējums Maksimam Staševskim, tā vienspēlēs ierindojoties 3. vietā.

Savukārt zēnu dubultspēlēs, kas norisinājās pēc vienmīnusa sistēmas, Deniss pārī ar Raimondu Mūrnieku uzvarēja divas spēles, bet finālā ar 0:3 piekāpās M. Staševska un Romāna Streļčuka duetam, izcīnot 2. vietu.

Jauktajās dubultspēlēs, kas arī tika izspēlētas pēc vienmīnusa sistēmas, Deniss pārī ar Rēziju Meļķi uzvarēja trīs spēlēs, bet pusfinālā ar 2:3 piekāpās Franciskai Liniņai un Artūram Spalim, tā ierindojoties 2. vietā.

Latvijas 2022. gada jaunatnes meistarsacīkstēs piedalījās 21 jauniete un 23 jaunieši, kuri cīnījās par medaļām vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

3. maijs, 2022 plkst. 12:13