RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students Deniss Vasiļjevs izcīna godalgas Latvijas 2022.gada junioru meistarsacīkstēs galda tenisā

15. novembris, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Zelts un sudrabs – tāds ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studenta Denisa Vasiļjeva «guvums» Latvijas 2022. gada junioru meistarsacīkstēs galda tenisā, kas 12. novembrī norisinājās Iecavā.

Zeltu Deniss izcīnīja zēnu vienspēlēs, kur apakšgrupā viņš guva divas uzvaras, ierindojoties 1. vietā un turpinot cīņu par medaļām. Šajā posmā Deniss ar 3:0 uzvarēja Reini Rozentālu un pusfināla spēlē ar 4:1 izcīnīja uzvaru pār Maksimu Staševski, savukārt finālmačā atkal ar 4:1 izrādīja pārākumu pār Romānu Streļčuku.

Zēnu vienspēlēs mači norisinājās, sportistus pa trim spēlētājiem sadalot četrās apakšgrupās, kur pēc riņķa sistēmas līdz trim uzvarētiem setiem katrs izspēlēja ar katru un divi labākie no katras apakšgrupas turpināja cīņu par medaļām.

1. vietu pārī ar Artūru Spali Deniss izcīnīja arī zēnu dubultspēlēs, kas norisinājās pēc vienmīnusa sistēmas. Deniss un Artūrs ar 3:0 uzvarēja Adrianu Sičevu un Maksimu Rusinovu un finālā ar 3:0 pārspēja arī Maksimu Staševski un Romānu Streļčuku.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs, kas arī tika izspēlētas pēc vienmīnusa sistēmas, Deniss pārī ar Rēziju Meļķi izcīnīja 2. vietu. Vispirms viņi ar 3:0 uzvarēja Reini Rozentālu un Heti Heteri Zāģeri, tomēr finālā ar 1:3 piekāpās Aleksandram Pahomovam un Sabinai Musajevai.

Kopumā Latvijas 2022. gada junioru meistarsacīkstēs piedalījās 13 jaunietes un 12 jaunieši, kuri cīnījās par medaļām vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. novembris, 2022 plkst. 9:58