RTU students Daumants Lūsa kļūst par Latvijas vicečempionu vasaras biatlona čempionāta otrajā kārtā

27. septembris, 2017
.
.
.
Foto – no personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Energoapgādes optimizācijas programmas maģistrantūras 1. kursa students Daumants Lūsa Latvijas čempionāta vasaras biatlonā otrajā kārtā līdzīgi kā pagājušajā gadā izcīnījis Latvijas vicečempiona titulu. Sacensības notika 22.-24. septembrī Madonā, Smeceres silā.

Pirmajā dienā starti tika doti individuālajās distancēs uz rollerslēpēm, D. Lūsa vīriešu konkurencē 15 kilometru distancē izcīnīja 2. vietu un Latvijas vicečempionā titulu. Uzvaru guva Oskars Muižnieks, trešajā vietā ierindojās Roberts Slotiņš.

Savukārt otrajā dienā risinājās sacensības masu startos skriešanā. Starp vīriešiem 7,5 kilometru masu startā godalgotais trijnieks palika nemainīgs – 2. vietu izcīnīja RTU sportists Daumants Lūsa, 14 sekundes atpaliekot no pirmās vietas ieguvēja Oskara Muižnieka. Trešo vietu ieņēma Roberts Slotiņš.

Tuvojoties biatlona sezonai, D. Lūsa ar RTU Sporta centra atbalstu aizvadīs vairākas treniņnometnes, lai arī turpmāk pienācīgi pārstāvētu Latvijas un RTU vārdu gan sacensībās Latvijā, gan pasaulē.