RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni

RTU students Daumants Lūsa kļūst par Latvijas čempionu vasaras biatlona čempionāta otrajā kārtā

1. oktobris, 2018
.
.
.
Foto – no personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Energoapgādes optimizācijas programmas maģistrantūras 1. kursa students Daumants Lūsa Latvijas čempionāta vasaras biatlonā otrajā kārtā izcīnījis Latvijas čempiona titulu. Sacensības notika 27.-29. septembrī, Alūksnes novada ziemas sporta centrā «Mežinieki».

Pirmajā dienā starti tika doti individuālajā distancē uz rollerslēpēm. D. Lūsa vīriešu konkurencē 15 kilometru distancē izcīnīja 1. vietu, savukārt otrajā dienā risinājās sacensības masu startā. Starp vīriešiem 8 kilometru masu startā, rezultāts palika nemainīgs – 1. vietu izcīnīja RTU sportists, tādējādi nodrošinot Latvijas čempiona titulu, aiz sevis atstājot Aleksandru Patrijuku un Robertu Slotiņu.

Tuvojoties biatlona sezonai, D. Lūsa ar RTU Sporta centra atbalstu aizvadīs vairākas treniņnometnes, lai arī turpmāk pienācīgi pārstāvētu Latvijas un RTU vārdu gan sacensībās Latvijā, gan pasaulē.