RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU students bobslejists Ralfs Bērziņš plūc laurus Siguldā

29. janvāris, 2019
Foto — Viesturs Lācis. Ralfs Bērziņš (pa kreisi) ar stūmēju Dāvi Spriņģi.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students, bobsleja divnieku pilots Ralfs Bērziņš kopā ar stūmēju Dāvi Spriņģi sestdien, 26. janvārī, Siguldā izcīnīja otro vietu Eiropas kausa posmā, bet junioru vērtējumā tika kronēti par Eiropas čempioniem.

R. Bērziņa un D. Spriņģa ekipāža divu braucienu summā 0,16 sekundes zaudēja uzvarētājiem — Vācijas pilota Kristofa Hafera ekipāžai, kura triumfēja Eiropas kausa posmā Siguldā, cīnoties tikai par Eiropas kausa punktiem.

Eiropas kausa sezonas kopvērtējumā R. Bērziņš ar dalību divos posmos divniekos ir 22. vietā, savukārt sezonas absolūtajā kopvērtējumā, kura ieskaitē tiek ņemti vērā arī Pasaules kausa posmi, Bērziņš divniekos ir 13. vietā.

Sacensības Siguldā vienlaikus bija gan Eiropas kausa posms, gan Eiropas čempionāts junioriem.

R. Bērziņš RTU studē īpašajās, perspektīviem sportistiem domātajās studiju vietās RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Muitas un nodokļu administrēšanas programmā 1. kursā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. janvāris, 2019 plkst. 17:00