RTU Sporta centrs

RTU students Artūrs Dārznieks kļūst par Latvijas čempionu kamaniņu sportā

4. marts, 2018
Foto — Latvijas Kamaniņu Sporta federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students olimpietis Artūrs Dārznieks kļuvis par Latvijas čempionu kamaniņu sportā. Ar šo startu arī noslēdzās Latvijas kamaniņu braucēju 2017./2018. gada sacensību sezona.

Čempionātā vīru konkurencē labākais laiks pirmajā braucienā bija Ināram Kivleniekam, kurš ļoti labi veica lielāko daļu trases arī otrajā braucienā, taču pieļāva kļūdu pirms beigām. Abu braucienu summā Kivlenieks par 0,175 sekundēm piekāpās A. Dārzniekam, kurš veica divus stabilus braucienus un Latvijas čempiona titulu izcīnīja otro reizi karjerā.

«Vietējās sacensībās katru gadu mēs visi braucam ļoti tuvu viens otram. Ir arī bijis tā, ka pēc otrā brauciena pakāpjos no otrās uz sesto vietu, » portālā Delfi.lv komentējis A. Dārznieks. Sudrabu attiecīgi ieguva I. Kivlenieks un bronzu — Kristers Aparjods. Visi trīs sportisti startēja arī nesenajās olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.

A. Dārznieks 2016./2017. gada sezonas Pasaules kausa kopvērtējumā ierindojās 20. vietā, bet komandu stafetes kopvērtējumā — 2. vietā. Savukārt Eiropas čempionātā pērn ieguva 10. vietu un komandu stafetē — 3. vietu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. marts, 2018 plkst. 16:00